Tradycja

Posiadając ponad trzydzieści lat tradycji BalterCraft stał sie prestiżowym segmentem firmy meblowej utworzonej przez Adama Baltera, który swoje doświadczenie uzyskiwał przez lata pracy w rzemiośle meblowym bazując na unikalnych już w dzisiejszych czasach umiejętnościach wyniesionych z Kuratorium Czeladniczego z 1977r.

BalterCraft jest segmentem tradycyjnego rzemiosła Adama Baltera gdzie synowie Michał i Lukas Balter proponują Państwu projektowanie wnętrz, kreowanie mebli i łączenie tradycji, jakości z nowoczesnością. BalterCraft to indywidualne podejście do wymagań klienta i niezależnie od skali projektu, zawsze dostarczamy meble, tworzone ręcznie z użyciem materiałów o najwyższej jakości, które zostaną z klientem przez wiele lat.

Jakość

Nasi klienci to osoby indywidualne, hotele i wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa, gdzie rzemiosło i ręczne precyzyjne wykonanie uważane są za odnośnik sukcesu i dumy. Pracujemy z grupą wybitnych dekoratorów, jak również BalterCraft oferuje doradztwo w dekoracji i stylizacji wnętrz.

Umożliwiamy odtworzenie starych antyków, rysunków – własnych pomysłów czy zdjęć , aby nadać indywidualny charakter Państwa otoczenia. Bliska współpraca z klientem, poznanie jego potrzeb i oczekiwań, a także angażowanie klienta w indywidualne projektowanie mebli razem z nami, pozwala uzyskać rezultat wymarzonego wnętrza.